Gallet

V roce 1985, firma Gallet zahájila výrobu původních helem F1, je prvním výrobcem, který zavedl styl „Jet“, plné pokrytí požární helmou celé hlavy. Od té doby byl tento kultovní výrobek vybrán a využíván více než 1,7 milionu hasičů ve více než 80 zemích světa…

Již 28 let se helma Gallet vyrábí. V roce 2002 firmu Gallet získala firma MSA. Bylo možno provést design helmy F1 prostřednictvím inovací a znalostí, které nabízejí několik generací hasičů po celém světě. Dnes více než kdy jindy, MSA posiluje tento závazek vůči zákazníkům výrobou Gallet F1 XF ,nový typem požární helmy vyvinutý pro hasiče. MSA těží z jedinečné odborné znalosti na zcela nové, modernizované provedení.

Gallet F1 XF požární přilba je k dispozici, aby splňovaly nejnáročnější požadavky hasičů z celého světa .

Nové a vylepšené funkce patří :
• vysoká teplotní odolnost, k dispozici ve 2 velikostech pro perfektní nastavení

• Vysoká teplotní odolnost obličejový štít (čirý nebo pokovené) s rozšířeným pokrytím zorného pole

• polstrovaný, nastavitelný řemínek s rychloupínací přezkou

• Nastavitelné spojovací systém s maskou ​​pro použití s ​​helmou

• Modulární konstrukce umožňuje rychlou a snadnou péči a údržbu

• Rozšířená dopadová vložka poskytuje ochranu proti bočnímu nárazu, s výztuží pro vyšší odolnost proti pronikání v horkém vzduchu

• Ochrana očí hledí s ergonomickým, duální systém nastavení

• Nehořlavé, ergonomické polstrované zátylníky k dispozici ve dvou materiálů ( kůže, nebo Nomex )

gallet2

− jedna = osm