Hasičská trička nejen pro hasiče

Být profesionálním nebo dobrovolným hasičem není žádný med. A bez podpory okolí se to v žádném případě neobejde. Chcete všem ukázat, jak je pro vás práce důležitá? Nebo se blýsknout tím, že zrovna vy máte v rodině hasiče? Pak jsou kvalitní trička s hasičským motivy určena právě pro vás.

S nabídkou triček s originálními motivy se v poslední době doslova roztrhl pytel. Většina z nich ale nabízí je slaboduché a rádobyvtipné citáty. V e-shopu Triko4u.cz ale nic podobného nenajdete. Všechna nabízená nejen hasičská trička i mikiny mají osobitý šmrnc a styl, který vkusným způsobem odkazuje na to, co je zrovna vašemu srdci nejbližší.

_tn2_4105

 

Originální potisk, který vydrží

Nekvalitním výrobkům, které se oloupou už po prvním vyprání, už dávno odzvonilo. Náročný zákazník chce za své peníze jen to nejlepší. Proto www.Triko4u.cz nabízí pouze kvalitní textil od špičkových značek, které odpovídají příslušným evropským normám, navíc doplněné o celou řadu certifikátů. Oeko-tex garantuje použití barev a chemikálií, které neuškodí životnímu prostředí ani vaší pokožce, textil je díky nim stálobarevný a i s potiskem ho lze prát na 30°C a žehlit po rubu.

Zdobení triček a mikin nápisy a obrázky je zajištěno transferovým tiskem  jehož technologie je jedna z nejodolnějších, vybraný motiv se pod vysokou teplotou a tlakem zažehluje přímo na textil. Potisky tak rozhodně nepopraskají už po prvním vyprání a při dodržení pokynů při praní žehlení vydrží krásné dlouhé roky.

 

Kolekce přímo pro hasiče

Hasičská trička od Triko4u.cz jsou vhodná pro muže a ženy každého věku. Vybírat můžete z velikostí od S až po 5XL a střihů vhodných pro muže i ženy včetně varianty unisex. K rychlé orientaci při nákupu vám pomůže přehledná tabulka velikostí i praktický vzorník barev. Originální trička pro hasiče jsou nejkrásnější, když perfektně sedí, takže dobře měřte. Ale pokud se s velikostí přece jenom netrefíte, máte garanci výměny velikosti zdarma.

Využít můžete také slevy při větším odběru triček, třeba pro celý klub nebo hasičský sbor. Trička lze upravit i na míru podle konkrétních požadavků. Není problém doplnit třeba název vaší organizace nebo vytisknout tričko přesně podle návrhu a to už od jednoho kusu. O tom totiž originální trička jsou.

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


čtyři − dva =