Identifikační pásky najdou využití v mnoha různých odvětvích

Identifikační pásky na ruku v dnešní době plní účel vstupenek na nejrůznější akce. I na veřejných hasičských závodech už si našly své uplatnění. Každá osoba, která zaplatila vstupné (nebo byla na akci pozvána) dostane na ruku právě identifikační pásek. Je na první pohled vidět, kdo už zaplatil, i když vyjde z areálu ven a bude se vracet zpět. Papírovým vstupenkám pomalu odzvonilo. Identifikační pásky je plně nahrazují.

 

Z ruky se jen tak nestrhnou

Moderní identifikační pásky jen tak z ruky neztratíte. Nejsou vyrobeny z papíru, ale z materiálu TY VEK. Tedy alespoň, pokud budete pásky objednávat ze spolehlivého obchodu. Jedním ze specialistů v tomto oboru je obchod ID-NARAMKY.cz. Tento obchod nabízí široké spektrum identifikačních náramků z materiálu TY VEK. Ten zaručuje, že se pásky na ruce nedají snadno roztrhnout a ani sundat bez poškození. Tím je zajištěno, že si jednotlivé osoby nebudou moci pásky libovolně půjčovat, což u klasických vstupenek bývá běžná praxe. Každá páska je navíc vybavena identifikačním číslem a na jejím konci je s totožným číslem i malý ústřižek. Ten je určen pro pořadatele, kteří mají díky němu přehled o množství prodaných vstupenek a počtu osob v areálu.

Na konkrétní akci s konkrétním potiskem

Identifikační náramky na ID-NARAMKY.cz jsou nabízeny v mnoha barevných variacích bez potisku. Vy si ale můžete na kteroukoliv kolekci náramků objednat libovolný potisk, třeba s logem vaší pořádané akce nebo svého hasičského sboru. Identifikační náramek se hodí na všechny velikosti rukou. Drtivou většinu náramků drží ID-NARAMKY.cz skladem ve velkém množství. Náramky bez potisku, objednané ve všední den do 12:00 budou ještě tentýž den odeslány k zákazníkovi. U náramků s potiskem je doba odeslání většinou v rozmezí 1-2dny.

Kompletní in´formace a nabídku najdete na www.id-naramky.cz

 

 

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


čtyři + = třináct