Jak zajistit, aby v hasičském areálu neparkovaly cizí vozy?

Areál každé hasičské služby, ať už profesionální nebo dobrovolné, je zcela soukromým místem, kam by měly mít přístup jen vybraní. Velké množství hasičských spolků řeší často problémy s tím, že na jejich parkovišti parkují i vozidla osob, která by tam být rozhodně neměla. Zabírají tak prostor pro automobily hasičů a mnohdy parkují tak špatně, že dokonce i brání rychlému výjezdu. Jak tomu zamezit? Dejte možnost vjezdu na pozemek jen vybraným členům.

 

Vjezdové brány jsou ideálním řešením

Všichni jistě znáte parkovací brány u soukromých parkovišť, kde se závora otevře jen platným držitelům určitého oprávnění. Přesně tyto systémy lze využít i pro hasičské areály a tím skvěle zamezíte přístupu neoprávněných vozidel, která by zabírala místo nebo by bránila úspěšnému vyjetí k zásahu. Možnost výběru je obrovská. Stačí jen vědět, na koho se obrátit.

image02

Specialistou v tomto oboru je AUTOGARD

I pro parkovací závory a brány se na českém trhu najde specializovaná společnost. Tou je AUTOGARD. A nejedná se jen o prodejce těchto systémů, ale o výrobce, takže může parkovací systémy vyrábět přímo podle konkrétních požadavků daného zákazníka. V tomto oboru se společnost pohybuje již více, než 20 let. Dodávané výrobky jsou výsledkem původní originální konstrukce a vyznačují se vysokou technickou úrovní dlouhou životností v náročných provozních i klimatických podmínkách a kvalitním dílenským zpracováním. Výrobní materiály společnost odebírá výhradně od spolehlivých obchodních partnerů s důrazem na kvalitu.

Jaké produkty AUTOGARD vyvíjí a vyrábí

Součástí výrobního procesu nejsou jen parkovací závory a brány, ale kompletní zařízení a parkovací systémy pro kontrolu přístupu vozidel a osob. Do tohoto oboru se tedy řadí i turnikety, závory a specializované parkovací systémy. Stačí si jen vybrat z mnoha druhů řešení.

 

Kompletní sortiment najdete na www.autogard.cz

 

 

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


devět − jedna =