Jaký vybrat vánoční dárek pro hasiče?

Možná máte doma profesionálního hasiče a ráda byste mu nachystala pod stromeček milé překvapení v podobě adrenalinového dobrodružství. Pokud nechcete ztrácet zbytečně čas v přeplněných nákupních centrech, můžete vsadit na jistotu a darovat pod stromeček například poukaz na tandemový seskok padákem.

 

Kde skočit tandemový seskok?

Právě při tandemovém seskoku padákem může Váš partner překonat svou hranici odvahy posunout ji zase o kousek dál. Kdo ví, možná Vaše drahá polovička zařadíte právě tento adrenalinový fenomén mezi své oblíbené zájmy. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete tento zážitek mezi tipy na nejoblíbenější vánoční dárky pro muže. Sama se pak můžete rozhodnout, zda koupíte poukázku na skok padákem do Příbrami nebo do Mostu. Skočit tandemový seskok padákemlze kdykoliv od jara do podzimu. Skok padákem nabízí dobrodružství, během něhož lze zažít vše, po čem touží duše nadšence adrenalinu. Stoupající adrenalin v krvi pocítíte již při letu letadlem. Jaký pocit se dostaví při samotném výskoku nelze ani slovy popsat. Vámi obdarovaná osoba si jistě vychutná také krásu volného pádu s lehkostí létajícího ptáka. Lehké mrazení při otevírání padáku je již jen pomyslnou třešničkou na dortu.

 

Tipy na adrenalinové dárky pod stromeček

Další možností, jak překvapit při rozbalování dárečků u vánočního stromu, je zabalená poukázka na Školu smyku. Velkou zábavu si užije také při flyride, více informací o této adrenalinové novince se dovíte zde www.firmanazazitky.cz/flyride. Během tohoto kurzu se naučí Váš partner hravě ovládat motorové vozidlo také na nepřizpůsobivé vozovce. Po absolvování kurzu bude s jistotou řídit auto na ledu, sněhu či vodě. S nadhledem se naučí řešit krizové situace na silnicích a mít přitom dobrý pocit z toho, jaká je to zábava řídit i za nepříznivého počasí.

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


− tři = pět