Kde vybrat poháry pro hasičské závody

Hasičské závody, ať už pro děti nebo pro dospělé, pro profesionální hasiče, nebo pro dobrovolné spolky jsou vždy velkou slávou, zábavou a hlavně skvěle stráveným dnem v dobré společnosti. Pokud je i váš hasičský spolek pořadatelem této akce, jistě máte hodně starostí s organizací, zajištěním techniky, prostorů a také odměn. A právě s odměnami bývá mnohdy problém. Zejména pak s poháry pro vítěze.

 

Nabídka je sice velká, ale málokdy narazíte na pohár přímo pro hasiče

Poháry pro vítěze jednotlivých sportovních soutěží a disciplín jsou na našem trhu zastoupeny hned u několika výrobců. Jejich cena je poměrně příznivá a výběr je také relativně pestrý. Schválně užíváme pojem relativně, protože na hasičský sport se v sortimentu mnoha prodejců a výrobců zapomíná. Všude jsou poháry s fotbalovými motivy, tenisové, hokejové a mnohé další, ale hasičské mnohdy chybí.

 

To neznamená, že se nedají najít

Tím samozřejmě nechceme říci, že by se poháry pro vítěze s hasičskými motivy nedaly najít vůbec. I na našem trhu se dají najít firmy, které mají tento druh pohárů ve své nabídce. Stačí jen vědět, kde je hledat. My jsme jednu takovou firmu našli za vás. Jedná se o společnost AAA-Poháry.cz. Tento specializovaný prodejce pohárů má ve své nabídce trofeje sad pro všechna sportovní odvětví a hlavně nechybí ani hasičské trofeje a další ocenění. 

 

Nejen trofeje, ale i další produkty

V nabídce AAA-Poháry.cz je možné najít hasičské trofeje v zastoupení hned několika motivů a vzorů. Na vrchu trofeje může být hasičské auto, hasič při zásahu a mnoho dalších designů velkých i malých trofejí. Trofeje ale nejsou jediným zbožím v nabídce společnosti. Jako památeční předmět, který se skvěle hodí na závody nebo na jiná individuální ocenění se skvěle hodí i plakety s hasičským motivem.

 

Detailní nabídku najdete přímo na www.aaa-pohary.cz v sekci hasiči.

 

 

 

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


čtyři − = jedna