Má vaše stanice kvalitní vysílačky ?

Kvalitní a odolné vysílačky by měly být nedílnou součástí každé hasičské stanice. Při některých záchranných situacích jsme na správném fungování vysílaček a radiostanic odkázáni nejen my, ale mnohdy i široká veřejnost. Právě proto je třeba věnovat kvalitě radiostanic velkou pozornost. Podceňovat kvalitu se rozhodně nevyplácí.

 

 

Spoléhejte výhradně na profesionální výrobky

Radiostanice pro hasičské záchranné sbory musí být opravdu odolná a kvalitní. Největší nároky musí být kladeny především na funkčnost radiové sítě. Musí být spolehlivá i v nejtěžších situacích, které jsou při hasičských zásazích téměř na denním pořádku. Pokud i vy chcete pracovat s kvalitními radiostanicemi, na které se můžete opravdu spolehnout, vybírejte na stránkách Tegus.cz. Radiostanice, nabízené na těchto stránkách, jsou na evropském trhu známy pod značkou Entel. Jedná se o plně kompatibilní vysílačky, které jsou svými schopnostmi a funkcemi srovnatelné s nejlepšími světovými značkami. Spolehlivost a odolnost jim rozhodně nechybí.

 

V každém prostoru musí být vidět

Kam nevidím, tam nechodím. Tímto pravidlem se musí řídit každý hasič. I když občas se najdou prostory, ve kterých není žádné světlo, ale musíte tam zasáhnout. V takovém případě musíte být vybaveni kvalitními svítilnami. Profesionální svítilny dokáží přinést jasné světlo do každých prostor. Některé druhy intenzivních svítilen dokáží prosvětlit i hustý kouř. Takové svítilny také najdete v sortimentu Tegus.cz. a ještě mnohem více.

 

Kompletní sortiment naleznete na www.tegus.cz.

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


+ dva = pět