Mercedes 20 S1 MB

CAS 20 S1T MB Econic HZS MSK v Ostravě s úpravou pro zajištění lepší viditelnosti

 

– Moravskoslezský kraj (Ostrava – Zábřeh)

Zvýšení viditelnosti cisternových automobilových stříkaček a tím zajištění větší bezpečnosti během cesty k zásahu a na samotném místě zásahu. To je cílem projektu vědy a výzkumu, na kterém Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje spolupracuje s Vysokou školou báňskou – technickou univerzitou Ostrava a s dalšími subjekty. Výsledkem je umístění nových reflexních prvků na vozy CAS 20S1T Mercedes-Benz Econic HZS MSK.

V současné době je tato úprava provedena na dvou vozidlech ze stanice Ostrava – Zábřeh. Vozidla byla doplněna o nalepované reflexní pruhy žluté barvy. Ty lze nalézt v podobě pásů po obvodu vozidla. Nejvýraznější změna je pak viditelná na zadní části vozidla, která je šrafovaná kombinací těchto žlutých reflexních pruhů a červenou barvou vozidla v odstínu RAL3024

O autorovi

Okomentovat

*


+ pět = osm