Registrace:

Vyplňte registrační formulář tak, že uživatelské jméno nesmí obsahovat diakritické znaky. Např. Jiří Novák bude napsán Jiri-Novak ( systém vloží automaticky mezi jména pomlčku, pamatujte na to při přihlašování! ). V detailu vyplníte jméno, pod kterým chcete být zobrazován, např. Jiřík.

Po této registraci, vám příjde na email i potvrzovací email s údaji. Pokud budete mít jakýkoliv problém, stačí zaslat email na info@hasici-online.cz nebo SMS na tel.: 737 626 919.

Po přihlášení, se vám zobrazí nad stránkou slabá šedá lišta. V pravém rohu se zobrazí, že jste přihlášen jako např. Jiřík. Po najetí myší na váš nick se rozbalí nabídka, kde můžete upravovat vaše údaje. Pokud jste z vašeho sboru registrovaný jako první, doporučujeme najet myší na Skupiny > vytvořit skupinu – tu nazvěte podle vašeho sboru např. SDH Lhota a přidejte obrázek vašeho znaku.

Každý další člen vašeho sboru který se zaregistruje, si najde vaší skupinu a zadá jen Připojit se ke skupině.

Pokud budete přidávat na zeď jaký koliv příspěvek a budete správce skupiny, máte možnost výběru zveřejnit příspěvek jako SDH Lhota nebo Jiřík. Příspěvky přidané jako SDH Lhota slouží spíše jako informace pro ostatní skupiny, např. pozvánky, informace o soutěžích atd.

Ostatní funguje jako u jiných sociálních sítí.

Děkujeme vám za registraci – tým HASIČI ONLINE