Nepřízeň počasí zmařila účast na Benefičním koncertu na záchranu kopytovských hasičů

Téměř roční příprava benefičního koncertu trvala hasičskému sboru SDH Kopytov.Ten se rozhodl benefiční koncert připravit poté, co se dostalo SDH do nepříjemné finanční situace.Před rokem byla zrušena jednotka kopytovských hasičů po aféře s nákupem hasičské cisterny.SDH od města ročně získává dotaci na činnost, ta ale ani z 1/2 nepokrývá náklady na chod hasičské zbrojníce a sdružení.Každý měsíc se členové SDH skládáji na služby hasičské zbrojníce.Proto SDH Kopytov požádalo krajský úřad o vyhlášení veřejné sbírky.Součásti veřejné sbírky bylo uspořádání benefičního koncertu.Na benefičním koncertu vystoupili umělci Věra Špinarová,skupina Buty, Martin Chodur,Markéta Konvičková, K.M.Tichá a Spider X. Bohužel počasí nám nepřálo, v den konání koncertu bylo chladné a deštivé počasí.Tento charakter počasí odrádilo návštěvníky.A tak se sdružení dostalo do ještě horší situace než bylo.Protože shání finance na náklady koncertu.Kopytovské hasičky nafotili kalendář.Výtěžek kalendáře slouží nákupu požární techniky mladým hasičům a zaplacení nákladů koncertu.

V případě, že chcete podpořit kopytovské hasiče a zakoupit si kalendář. Můžete si jej objednat na sdhkopytov@seznam.cz nebo na tel.čísle 732 320 478.Číslo veřejné sbírky je 252379600/0300

Chtěli by jsme poděkovat redakci hasičských novin za podporu benefičního koncertu mediálním partnerstvím.Dále chceme poděkovta firmě Holík, Luing Pyrex, JVPO České Budějovice, Lanex-tendom,Gumotex,Meva R.n.L., za obětavou pomoc Českému červenému kříži Karviná, Ostrava, Frýdek Místek, SDH Havířov, Rychvald, Karviná Ráj, Děrné, Orlové Porubě.Dále děkujeme za finanční dar předsedovi hasičské strany Mgr.Janu Szotkowskemu, poslankyni, poslankyni Halikové,Drastichové, poslanci Pavlu Drobilovi a Pavolu Lukšovi.

SDH Kopytov

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


sedm − tři =