Nevyplatí se na hasičské schůze, zábavy a oslavy vlastní výčepní zařízení?

Hasičské jednotky, ať už profesionální nebo dobrovolné, nejsou jen týmem lidí, kteří pomáhají řešit požáry a havárie. Jedná se o tým kamarádů a přátel, který s sebou táhne za jeden provaz. Pravidelně se také pro celé týmy a jednotky pořádají různé oslavy, zábavy a schůze. Takových akcí může být až několik do roka a většinou jsou pořádány ve vlastních prostorách kluboven. A není třeba si nic nalhávat, na takových akcích je nejoblíbenějším nápojem pivo. Nebylo by vše jednodušší, kdybyste si pořídili vlastní výčepní zařízení?

 

Nákup vyjde při dlouhodobém využívání levněji, než pronájem

Možná si myslíte, že pořízení vlastního výčepního zařízení je zbytečnou investicí. Velké množství firem totiž v současnosti nabízí možnost pronájmu. Za víkendový pronájem ale zaplatíte mnohdy i 10% z kupní ceny. Navíc si musíte zajistit i dovoz zařízení a jeho odvoz při vrácení. I to stojí čas a peníze. Může se také stát, že půjčovny už budou mít na požadovaný termín všechna zařízení zamluvená. Všechny tyto starosti při nákupu eliminujete a můžete si jen užívat provoz.

531dba0086cad

Kde ale vybrat?

Pokud už začnete přemýšlet o nákupu výčepního zařízení, i tady byste měli být obezřetní. Rozhodně se nevyplácí nákup prvního produktu, na který narazíte. Ze všeho nejdříve je třeba najít specializovaného prodejce. Takoví prodejci mají v sortimentu zastoupeno mnoho typů a technologií a vy si můžete vybrat, který model vám bude vyhovovat nejvíce. Mezi specializované prodejce v tomto odvětví se řadí na našem trhu například server pivnichlazeni.cz.

 

Sestavy v zastoupení mnoha druhů provedení

Výčepní zařízení v obchodě pivnichlazeni.cz je zastoupeno hned několika kategoriemi produktů. Jednotlivé kategorie se liší velikostí, technologií chlazení a čepování, vzhledem i způsobem a intenzitou využívání. Každá kategorie je zastoupena hned několika desítkami různých variant provedení. Nechybí ani luxusní sestavy, které se mohou stát dominantou interiéru.

Přesvědčte se sami na www.pivnichlazeni.cz.

 

 

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


tři − = nula