PLAKETU HZS ČR PŘEVZAL plk.Mgr. Pavel Nejtek

Plaketu HZS ČR převzal plk. Mgr. Pavel Nejtek

 

V těchto dnech navštívil HZS Pardubického kraje náměstek generálního ředitele HZS ČR brig. gen. Ing. Miloš Svoboda. Důvodem jeho návštěvy bylo předání ocenění za vykonanou práci v oblasti vzdělávání příslušníků, přesněji „za přínos k realizaci.

doplňkového specializačního kurzu D3 pro vyšetřovatele příčin vzniku požárů“.  Plaketu HZS ČR převzal plk. Mgr. Pavel Nejtek, který je nejen realizátorem projektu, ale také vyšetřovatelem hasičů Pardubického kraje a samozřejmě i lektorem tohoto kurzu. Specializační doplňkový kurz D3 je určen k doplnění znalostí příslušníků HZS ČR na úseku požární prevence, ochrany obyvatelstva a plánování. Absolvent takového kurzu je schopen vykonávat odborné činnosti v oblasti zjišťování příčin vzniku požárů v rámci výkonu státního požárního dozoru.

O autorovi

Okomentovat

*


šest + = třináct