Prodej automyček zvýší zisk z Vašich zákaznických služeb

auto-519834_960_720

Rádi byste ve Vaší čerpací stanici obohatili služby a zvýšili tak počet klientů? Nabídněte Vašim zákazníkům možnost mytí automobilů prostřednictvím modulárních myček aut. Společnost BKF CarWash je společností, která se zabývá pronájmem a prodejem automyček. Díky nimž Vaše benzínová pumpa bude moci nabídnout všem kategoriím řidičů nadstandardní služby. Automyčky lze umístnit samozřejmě nejen na benzínové pumpy, ale také do rozsáhlých vozových parků či velkých nákupních center.

Benzínové služby, vozové parky i nákupní střediska jsou prostorem, kde se velmi často shromažďuje velké množství zákazníků. Všechna tato místa tak splňují požadavek atraktivního místa i dostatečného prostoru. Modulární mycí boxy neboli automyčky jsou vhodné pro lokality s nízkou až střední intenzitou mytí.

Automyčka v nákupních střediscích přináší ještě minimálně jednu výhodu. Automyčky v nákupních střediscích uvítají zejména pánové, neboť zatímco jejich partnerky se budou věnovat nákupům, oni se mohou postarat o zkrášlení rodinných automobilů. Automyčky od společnosti BKF CarWash umožňují zákazníkům zaplatit za služby platební kartou.Další výhodou je možnost využití BKF věrnostního programu, díky kterému lze například dobíjet přes internet BKF karty. BKF věrnostní program přináší výhody zejména majitelům služebních vozů. Více informací o věrnostním programu společnosti BKF CarWash se dovíte na našich webových stránkách bkfcarwash.cz. Samoobslužné modulární boxy pro mytí aut mohou posloužit také jako doplněk u stanic technické kontroly i pneuservisů. Pořiďte si také Vy mycí moduly BKF Carwash s plně vybavenou ocelovou konstrukcí i se střechou a obohaťte tak Vaše služby!

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


čtyři + = devět