První ročník soutěže nositelů dýchací techniky v Kopytově

Na první ročník soutěže nositelů dýchací techniky se sjelo na 40 hasičů a hasiček z karvinského okresu. Místní hasičský sbor připravil trat, která měla 6 překážek.První disciplínou soutěže bylo bojové rozvinutí jednoduchého proudu C, poté následoval průchod oknem.Dalším úkolem bylo smotání hadice B a přenesení 60kg barelu. V závěru soutěže museli hasiči překulat 5x pneu z nákladního vozidla. Poslední disciplíně patřilo přesunutí  pneu z osobního vozidla pomoci velkého kladiva do cíle. Soutěže se zůčastnili polšti hasiči z družebního sboru OSP Gorzyce.

12107847_837089906389444_404664954843733548_n
Je třeba poděkovat firmě Meva Roudnice nad Labem za věcné dary k vyhodnocení soutěže, poslanci Mgr. Herbertu Paverovi (TOP 09) a předsedovi TOP 09 Bohumín panu Ing. Tomáši Fodorovi za finanční podporu soutěže, bez které by se soutěž neuskutečnila.

SDH Kopytov

FOTOGALERIE

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


jedna + čtyři =