Střechu přístřešku rodinného domu pohltily plameny

         V pátek 14. listopadu po 12 hodině vyjížděli na pokyn operačního důstojníka HZS Pardubického kraje profesionální hasiči z Poličky a dále dobrovolní hasiči z Borové, Oldříše a Poličky k požáru rodinného domu do Borové.
            Hasiči na místě po příjezdu zjistili, že se kouří ze střechy přístřešku. Ihned byly nasazeny tři proudy C k likvidaci požáru. Uvnitř objektu hasiči nalezli dvě malé propan butanové lahve a jedna velká. Hasiči lahve ochladili a následně vynesli z budovy, aby nedošlo k jejich explozi. Požár hasiči dostali pod kontrolu v 13.46 hodin a zcela zlikvidován byl za dalších pět minut. Hasiči museli rozebrat část střechy. Škodu i příčinu vzniku požáru nyní zjišťuje vyšetřovatel hasičů. Událost ze strany hasičů byla ukončena v 17.56 hodin.
 
 

 

O autorovi

Okomentovat

*


šest + = dvanáct