Voda

V nedělních ranních hodinách 17.11 2013 vyjížděla jednotka profesionálních hasičů, a jednotka dobrovolných hasičů Polička na zásah na ulici Nábřeží Svobody k základní škole na technickou pomoc, k prasknutému vodovodnímu potrubí. Při příjezdu hasičů na místo se voda nacházela na chodbě a prosakovala se stropy, a byla vytopena jedna učebna. Naštěstí se nikomu  nic nestalo a zásah byl dokončen v pořádku, odjezdem na základnu HZS a SDH Polička.

Zasahující Technika:

CAS 20 Mercedes ATEGO 4×4

Popis :

Cas 20 Mercedes Benz  – automobilová stříkačka je určena pro přepravu požárního družstva 1+5 a hasebních prostředků pro požární zásah vodou nebo pěnou při použití nízkého či vysokého tlaku.

Toto Vozidlo vlastní profesionální hasiči Polička

Zasahující technika 2 :

Cas 20 – Ranault Midlum  4×4

Popis :

Cisternová automobilová  stříkačka  Cas 20 – Renault Midlum je určena pro přepravu požárního družstva 1+5 a hasebních prostředků pro hašení vodou a pěnou za použití nízkého  či  vysokého tlaku.

Toto vozidlo vlastní jednotka sboru dobrovolných hasičů Polička.

Zasahující technika 3

Popis : Opel Vivaro – slouží jako dodatkové vozidlo při  požárech slouží pouze k dopravě většímu počtu osob k zásahu.

+ devět = čtrnáct