Zjistěte jaké jsou vaše fyzické limity

Hledáte zážitky, které by prověřily vaši fyzickou zdatnost? Rádi byste vyzkoušeli něco nového, s čím se běžně v praxi nepotkáte? Pak je právě pro vás ideálním řešením nabídka adrenalinových zážitků zprostředkovaná Firmou na zážitky. Vybírat si zde můžete hned z několika typů zážitků. Nechybí zde tradiční adrenalinové zážitky, jako je bungee jumping nebo tandemový seskok padákem. Součástí je speciální školení a samotný seskok provedený ve společnosti zkušeného tandempilota. Jelikož se však jedná o zážitek, který vyžaduje výbornou zdravotní kondici, ověřte si raději před jeho absolvováním, že jste zcela v pořádku, abyste předešli případným komplikacím.

 

Paintball venku i v hale

Dalším adrenalinovým zážitkem, který je v dnešní době velmi oblíbený je paintball. Jedná se o sportovní aktivitu, která kombinuje postřeh s rychlostí a dobrou trefou. Vybírat si můžete hned z několika alternativ paintballu od tradičního přes paintball pro děti až po paintball hraný podle scénáře. Pokud byste si však mysleli, že paintball je pouze outdoorovou aktivitou a v zimním období proto není možné jej vyzkoušet, pak jste na omylu. Existuje několik speciálních paintballových hal, které umožňují hraní během celého roku. Pokud tedy dostanete chuť, můžete se na paintball vydat kdykoliv.

 

Přežijete ve volné přírodě?

Poměrně novým typem zážitku je kurz přežití v přírodě, kdy máte možnost vyzkoušet si, zda byste obstáli v extrémních podmínkách. Oproti náhodným životním situacím zde budete nejdříve proškoleni, jak je důležité se v takových situacích chovat. Budete si muset sami postavit přístřešek, ve kterém přenocujete, vyzkoušíte si, zda jste schopni vlastníma rukama rozdělat oheň a vyrobit si jednoduché zbraně. Tento zážitek je ideální pro všechny dobrodruhy, které nudí každodenní život. Bližší informace o přežití v přírodě najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/kurz-preziti-v-prirode.

O autorovi
Dobrovolný hasič, zakladatel HASIČI ONLINE.

Okomentovat

*


šest − = tři